KONST / Litografier / Färglitografi 11709077
nr 1170 9077
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, "Skidspåret", signerad och numrerad 250/360, motivet: 45x34 cm
Kondition: För VM Falun 1993
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:53:48
7/3 10:09:11
500 kr
18/3 23:16:06
19 mar
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson